Informacja Administratora

WYDARZENIA GRUPY

KREATKI - SPOTKANIE Z ARCHITEKTEM

MUMIA

MUZEUM NARODOWE - LEKCJA "TAJEMNICE MUMI"

PRÓBY SAMODZIELNEGO KONSTRUOWANIA HIEROGLIFÓW W RAMACH PROJEKTU EDUKACYJNEGO "PRZEDSZKOLAK ODKRYWCĄ HISTORII"

"W KRAINIE MUZYKI"ZAJĘCIA WARSZTATOWE W MDK MURANÓW

ZABAWY KARNAWAŁOWE

"WIEM CO JEM" - HERBATKA ZIMOWA

ZAJĘCIA EDUKACYJNE PROWADZONE PRZEZ MPO

SPOTKANIE Z WOLONTARIUSZKAMI Z SP264

TEATRZYK "ZAKOCHANY TROLL"  - TEATR ŻYWEGO AKTORA

ZAJĘCIA GOSPODARCZE - ROBIMY BEZOWE CZAPECZKI

SPOTKANIE Z ARCHITEKTEM, CZ.2

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

SPOTKANIE Z EKOLOGIEM - ŻYWIOŁY - OGIEŃ

ZAJĘCIA CERAMICZNE ANGOBA

ZABAWY ZRĘCZNOŚCIOWE ;)

WIZYTA W SP 164

WARSZTATY Z RODZICAMI "DYNIOWY ZAWRÓT GŁOWY"

WARSZTATY Z OPP

WYSTAWA DLA PRZYJACIÓŁ ZIEMII

WARSZTATY "KREATKI BUDUJĄ WYOBRAŻNIĘ"

PROJEKT EDUKACYJNY "DYNIA" - doświadczenia

PROJEKT EDUKACYJNY "DYNIA" - robimy dżem dyniowy

WARSZTATY MUZYCZNE Z OPP "KOLOROWA MUZYKA"

I spotkanie - Zabawa Och! Ach! na podstawie książki  dla dzieci H. Tulleta, uczyliśmy się o rytmach, o nutach na pięciolinii.

II spotkanie - Ćwiczenia z wykorzystaniem multimediów i prostych instrumentów muzycznych.

ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK

Sprawdzaliśmy, w jaki sposób bakterie przenoszą się na nasze dłonie dotykając przedmiotów obsypanych brokatem.

Następnie sprawdzaliśmy, czy mydło jest potrzebne do mycia rąk? Doświadczenie pokazało nam, że konieczne!

SPOTKANIE Z EKOLOGIEM 26.09.2023

Żywioły - powietrze

WYCIECZKA "DZIEŃ NA MAZOWIECKIEJ WSI" 22.09.2023

Edukacyjne Gospodarstwo Agroturystyczne Eko-Bug w Czarnowie nad Bugiem